.

.

3D LED Ноќ Светлина Триаголник Диносаурус со 7 Бои на Светлината за Домашна Декорација Светилка Неверојатни Визуелизација Оптичка Илузија Страшни

3D LED Ноќ Светлина Триаголник Диносаурус со 7 Бои на Светлината за Домашна Декорација Светилка Неверојатни

Оценка на посетителот:

DEN 575.52
Залиха
Достапно за нарачка


Неверојатни 3 D LED Светилка Триаголник диносаурус Форма LED Ноќ Светла со 7 Бои Магичен Панел 3 D оптичка илузија LED светло
Карактеристики :
1. 8 променливи боја начини, вклучувајќи Цијан, Сина, Зелена, Црвена, Бела, Жолта и Виолетова, како и светкави режим што ги прикажува сите бои
2. Допир копче : Притиснете едно време, една боја светлината нагоре, притиснете го повторно, тоа се исклучи. Притиснете, и трето, една боја светне.
3. Автоматски боја менување на режимот. Притиснете го допрете копчето за да минатата боја, потоа притиснете го повторно, авто боја се менува режимот на работа.
4. Напојување : usb кабел или 3pcs ААА батерии
5. Energe штедење. Моќ поминуваат : 0.5 W; LED животен век : 10000 часа
6.Тоа може да се користи во спалната соба, детската соба, дневна соба, бар, хотели, продавница, кафуле, ресторан и слично како декоративни светлина. исто така, може да се како фестивал, birthday (роденден), Божиќни подароци.
Производ Големина : 9.7 : 6.7 : 3.4 инчен
База : 3.4 : 3.4 : 1.7 инчен
Пакетот вклучува :
1 * лесен водич плоча стакло
1 * светилка база
1 * usb кабел
1 * use manual

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Ноќ Светла
Е Батерии Се Потребни:
No
сертификација:
CE,FCC
Тип На Батерија:
Никој
Извор На Енергија:
AC
Употреба:
празник
Е Батерии Вклучени:
No
Тело Материјал:
ABS
Енергија:
Допир
Wattage:
0-5W
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Обликот:
Животните
Број На Модел На:
dinosaur03
Тип:
ноќ светлина
Бренд Име:
MYDKDJL
Напон:
5V

Купувачи како што избираат