.

.

Врвен Квалитет Посочи Пети Па Кејт Високи Потпетици Чевли 2017 Жените Пумпи Секси Жени Чевли Chaussure Escarpins Semelle Roug 12CM/10CM

Врвен Квалитет Посочи Пети Па Кејт Високи Потпетици Чевли 2017 Жените Пумпи Секси Жени Чевли Chaussure Escarpins

Оценка на посетителот:

DEN 2598.00 -78 %
DEN 11808.00
Залиха
Достапно за нарачка


Welcoem Да Госпоѓо Fashionfootwear Продавница
Трговија на големо & Dropshipping се и прифатливо Голема цел ние ќе понуди подобра цена, само контактирајте ме.
Задоволството на клиентите : Ако имате било какви прашања, добредојдени да не контактирате. Ние сме посветени на вашиот 1 00% задоволството на клиентите. Врвен Квалитет Посочи Пети Па Кејт Високи Потпетици Чевли 2017 Жените Пумпи Секси Жени Чевли Chaussure Escarpins Semelle Roug 12 CM/10 CM повеќе стил:https : //www.aliexpress.com/store/group/Women-Pumps/2937053_511588067.html?spm=2114.12010608.0.0.Uc TUw2 whatsapp : +(86)18607120761
за превозот :
epacket и Кина пост се бесплатен превозот за повеќето coutries
ако тоа е итно за вас pls изберете од DHL /EMS/ARAMEX
ние ќе се обидеме потрудиме да го избере најдобриот превозот компанија за вас.

Карактеристики на предлогот

Чевли Големина:
5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9.5
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Пумпа Тип:
Основни
Бренд Име:
KAEVE
Outsole Материјал:
Vibram
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Затворање Тип:
Лизга-На
Обвивка Материјал:
Синтетички
Insole Материјал:
Сплотени кожа
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Со Платформи:
No
is_handmade:
Yes
Пети Форма:
Посочи Пети
Горниот Материјал:
Патент Кожа
Стил:
Класици
Сезоната:
Пролет/Есен
Повод:
Office & Кариера

Купувачи како што избираат