.

.

2m Долга Зелена Свила Вештачки Лозата Ратан Декоративни Лажни Вештачки Ivy Creepers Лажни Растенија За Дома Партија Декември

2m Долга Зелена Свила Вештачки Лозата Ратан Декоративни Лажни Вештачки Ivy Creepers Лажни Растенија За Дома

Оценка на посетителот:

DEN 59.00 -20 %
DEN 73.92
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики :
Вештачки Ivy Лозата, изгледа како вистински растенија.
На сличен легален начин да природа ,широко се користи и издржливи.
Совршен за украсување house hotel свадба партија итн.
Идеална за свадби, прослави,забави ,дома декорација,градини,мечување,флорални tributes,фрла и многу повеќе.
Најдобрите фестивали декорација.
Опис :
Направени од високо квалитетен материјал, издржлив.
Тоа може да се користи за декорација на домот, свадба, забава, итн
Спецификации :
Тип : Декоративни Цвеќиња & Венци
Формат : цвет
Материјал : Пластични, Свила платно
Стил : Лубеница лист,Алги лист ,Сладок компир лист ,Диња семе лист
Должина : 2m/78.7 инчен
Боја : Зелена
Пакет содржина :
1x Лажни Зеленило

Карактеристики на предлогот

Повод:
Свадба
Број На Модел На:
HGA008103
Стил:
Цвет
Материјал:
Пластични
Цвет Стил:
Цвет Гранка
Класификација:
Вештачки Цвеќиња

Купувачи како што избираат