.

.

BlueSardine 5PCS Метал Вибрации Риболов Мами Метал VIB Тешко Wobbler Мамки за Риболов Справи со 11.9 G 6CM

BlueSardine 5PCS Метал Вибрации Риболов Мами Метал VIB Тешко Wobbler Мамки за Риболов Справи со 11.9 G 6CM

Оценка на посетителот:

DEN 336.00 -40 %
DEN 559.20
Залиха
Достапно за нарачка

5 инчи во мерењето.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Ве молиме проверете ги спецификации пред да нарачате. И ќе ја испрати на Предмети во рамките 2-7 дена откако вашата уплата е завршен. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет. Ако најдете големината на производите не ви одговара, можете директно да контактирате со нас. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.
Гаранција & Одржување
Ние нудиме на 1-месец слободна замена.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Големина или да Одговара на Прашања
Големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број.
Повратни информации
Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Испорака
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот слободни. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Ние исто така, обезбеди бесплатно одржување.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Боја На Несовпаѓање
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0.
Се враќа
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.

Карактеристики на предлогот

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Број На Модел На:
AE4V08
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Бренд Име:
BlueSardine
Тежина:
11.9G
Должина:
6CM

Купувачи како што избираат