.

.

Обичај на сите видови на овошје храна позадина de papel parede,кафуле ресторан трпезарија троседот тв ѕид кујна позадина

Обичај на сите видови на овошје храна позадина de papel parede,кафуле ресторан трпезарија троседот тв ѕид кујна

Оценка на посетителот:

DEN 1392.00
Залиха
Достапно за нарачка


Обичај на сите видови на овошје храна позадина de papel parede,кафуле ресторан трпезарија троседот тв ѕид кујна позадина

Карактеристики на предлогот

боја:
врежана позадина, не ткиво ткаенина, свила ткаенина, памук платно
Димензии:
custom size
Употреба:
дневна соба
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Тип:
Винил Позадини
Материјал:
Други
Стил:
Модерна
Функција:
Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Чад-Доказ
Употреба:
Трговија,Забава,Апарати За Домаќинство
Површински Третман:
Врежана
Број На Модел На:
G
Шема:
Yes
Бренд Име:
ЛУ ЧЕН YI КУЌА

Купувачи како што избираат