.

.

10pcs/многу Симпатична Цртан филм Јагода Закрпи за Девојки Бебе Облека Diy да се Шие На Фармерки Капи Закрпи Ранец Џемпери Ткаенина Налепница

10pcs/многу Симпатична Цртан филм Јагода Закрпи за Девојки Бебе Облека Diy да се Шие На Фармерки Капи Закрпи

Оценка на посетителот:

DEN 79.20
Залиха
Достапно за нарачка


Големина : 3.2 cm * 4.6 cm
Пакет : 10pcs/многу
Ние сме фабрика, Добредојдовте Сопствени Дизајни, Добредојдовте Судење Наредби.
Плаќање
1. Ние прифаќаме Alipay, T/T, Зачувам.
2. Ние не сме одговорни за било локалните должност на вашата земја Обичај. Сите цената не вклучувајќи Даноци или Должност
Превозот
1. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса,телефонски број,поштенски код се точни.
2. Најчесто, производи ќе бидат испратени со 3-5 дена.
3. Експрес и Специјални линии ќе трае од 4 до 10 дена за испорака. Препорачана пошта ќе трае од 15 до 45 дена за превозот. Економски воздух пошта ќе трае 20 до 60 дена. Тоа зависи од земјата на дестинација.
Ве молиме да бидете трпеливи за превозот.
Во нашата позиција, се надеваме дека сите корисници може да се добие на парцела, како е можно поскоро.
Повратни информации
Ние сме во потрага напред за да се добијат позитивни повратните информации од клиентите.
Ве молиме љубезно ни остави позитивен повратните информации со 5 ѕвезди кога сте задоволни со производи.
Ве молиме контактирајте со нас кога не сте задоволни со производи, ние ќе се најде решение за вас и да бидете задоволни.

Карактеристики на предлогот

Тип На Производ:
Закрпи
Функција:
Рачно Изработени,Еко-Пријателски
Стил:
Железо-На
Техника:
Appliqued
Број На Модел На:
ABP00260
Бренд Име:
ABEI
Големина:
3.2*4.6cm
снабдувач:
производител
цена:
Фабрика цена
Употреба:
Облека, Чанти, Чевли, капи, Фармерки, Палта,Ранец
Обичај:
Yes

Купувачи како што избираат