.

.

Моден 10pcs/многу не ' Рѓосувачки Челик Кристал Кристал Носот Studs Куки Бар Игла Носот Прстени Тело Пирсинг Накит За Жените 1*7*2mm

Моден 10pcs/многу не ' Рѓосувачки Челик Кристал Кристал Носот Studs Куки Бар Игла Носот Прстени Тело Пирсинг

Оценка на посетителот:

DEN 71.00 -7 %
DEN 76.32
Залиха
Достапно за нарачка


Моден 10pcs/многу не 'Рѓосувачки Челик Кристал Кристал Носот Studs Куки Бар Игла Носот Прстени Тело Пирсинг Накит За Жените 1*7*2mm Материјал : не' Рѓосувачки Челик Боја : Сребро Големина на : 1.0*7/+2mm Кристал Боја : Сребро Повод : Роденден на Божиќ Подарок Свадба Годишнината ќе добиете 10 компјутери

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
10610003
Стил:
Тренди
Бренд Име:
SWANJO
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Телото Накит Тип:
Носот Прстени & Studs
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Големина:
1.0*7/+2mm
боја:
Бела
Metial:
хируршки нерѓосувачки челик
Телото Накит:
носот прстен
пирсинг на нос:
носот ' рскавица пирсинг
хируршки челик носот прстен:
пирсинг на ' рскавицата
пирсинг nez:
Носот студ
Пакување:
10pcs

Купувачи како што избираат