.

.

Нов Црн Екран на Допир за Стакло Digitizer LCD Дисплеј Собранието + Рамка За Asus Zenfone C ZC451CG Бесплатен Превозот

Нов Црн Екран на Допир за Стакло Digitizer LCD Дисплеј Собранието + Рамка За Asus Zenfone C ZC451CG Бесплатен

Оценка на посетителот:

DEN 1046.40
Залиха
Достапно за нарачка


Нов Црн Екран на Допир за Стакло Digitizer LCD Дисплеј Собранието + Рамка За Asus Zenfone C ZC451 CG Бесплатен Превозот

Карактеристики на предлогот

боја:
Бела, Црна
Бренд Име:
Perciron
Тип На Производ:
Панел LCD Комбо
Компатибилен Бренд:
за Asus
Големина На Екранот:
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Број На Модел На:
За ASUS ZenFone C ZC451CG

Купувачи како што избираат