.

.

Висок Квалитет 2017 Сина Plaid Врски за Мажи 8cm Дизајнер Моден Бренд Вратоврска Одговараат Носат Свадба Партија Машки Врски со Подарок Кутија

Висок Квалитет 2017 Сина Plaid Врски за Мажи 8cm Дизајнер Моден Бренд Вратоврска Одговараат Носат Свадба Партија

Оценка на посетителот:

DEN 664.00 -36 %
DEN 1038.24
Залиха
Достапно за нарачка


Висок Квалитет 2017 Blue Plaid Врски за Мажи 8cm Дизајнер Моден Бренд Вратоврска Одговараат Носат Свадба Партија Машки Врски со Подарок Кутија
Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Како можам да се плати за мојата купување? A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : со кредитна картичка; moneybooker;Т/T;western union. П : Колку чини да брод на мојата земја? A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната која е бесплатна испорака до 26 земји како следниве : сад; Обединето Кралство; Австралија; Бразил; Канада; Италија; Турција; Шпанија; Малезија; Франција; Русија; Шведска; Нов Зеланд; Норвешка; Швајцарија; Јапонија; Тајланд; Ирска; Израел; Белгија; Полска; Јужна Кореја; Австрија; Германија; Данска; Сингапур. Други земји и пакет над 2 Кг, купувачите треба да си дозволат целиот превозот цена . П : дали постои следење на Број за мојот објект? A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт. П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена? А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Врски
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Врски Тип:
Вратот Вратоврска
Број На Модел На:
Romguest-a831
Пол:
Мажи
Големина:
One Size
Материјал:
Микрофибер,Полиестер
Бренд Име:
Evanhome
Шаблон Тип:
Plaid
боја:
Сина
Врски Големина:
57(145cm) во должина и 3.14(8cm) во Ширина

Купувачи како што избираат