.

.

7 Бои На Силиконски Сад Тенџере Пан Чистење Со Четка Сад Јадење Чистење Scourers Сунѓерот Четки За Домаќинство Магија Кујна Тенџере Се Мијат Алатки

7 Бои На Силиконски Сад Тенџере Пан Чистење Со Четка Сад Јадење Чистење Scourers Сунѓерот Четки За Домаќинство

Оценка на посетителот:

DEN 102.00 -15 %
DEN 120.00
Залиха
Достапно за нарачка


Мултифункционален Силикони Сад Тенџере Пан Чистење Со Четка Сад Јадење Чистење Scourers Домаќинство Магија Кујна Тенџере Се Мијат Алатка 7 Бои
Карактеристики :
Еколошки силиконски материјал : употреба со уверување.
Мека сад четка : не повреди на вашите раце и прави штета на чинија.
Двојно страна четка глава : ефикасно да се отстрани нечистотијата и дамки од масло.
Мултифункционален четка : миење садови, миење на овошје, топлинска изолација влошки, чистење на шминка четка.
Отпорни на топлина материјал : може да се дезинфицираат под висока температура за повторна употреба.
Спецификации :
Предмет : Мултифункционален Сад Четка За Чистење
Материјал : Силикон
Боја : Портокалова, Жолта, Сина, Зелена, Виолетова,Розова, Црвена
Дијаметар : Прибл. 11.5 cm/4.53 во.
Пакет Се Вклучени :
1 * Силикон Чистење Со Четка

Карактеристики на предлогот

Употреба:
Пан
Стил:
Scourer
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Материјал:
Силикони
Број На Модел На:
SP17110701
Тип:
Сад Сад За Чистење Со Четки
боја:
Портокалова, Жолта, Сина, Зелена, Виолетова, Розова, Црвена
Дијаметар (Големина):
Прибл. 11.5 cm / 4.53 инчен
Обликот:
Круг
одговараат за:
Сад/ Сад/ Pan/Зеленчук Четка За Чистење
Стил:
кујната за чистење со четки
Функција:
Лесен за чистење и перење

Купувачи како што избираат