.

.

4Pc Деца Детска Коса Додатоци Глувчето Уши Headbands Роденден Декорација Момчиња Девојчиња DIY Цвет Headband

4Pc Деца Детска Коса Додатоци Глувчето Уши Headbands Роденден Декорација Момчиња Девојчиња DIY Цвет Headband

Оценка на посетителот:

DEN 397.44
Залиха
Достапно за нарачка

modname=ckeditor
Режим Име Глувчето Уво Headbands Димензии 22 X 19 CM(За возрасни и деца) Тежина 18g Боја 4 бои за да изберете Количество 4pcs/многу
Ве молиме овозможи 1-2 CM се разликува поради прирачник за мерење и рачно изработени, над димензии се само за Референца. Благодарение : Слики суптилна боја) и разликата во вид Е нормално! Можете да изберете бои, ако не и ние ќе испрати микс. Pls изберете боја од тука и кажете ни боја, број и количина ви благодариме!

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
YUZEHD
Пол:
Унисекс
Материјал:
Памук,Сатен,Chiffon
Одделот За Името:
Деца
Стил:
Моден
Тип:
Headbands
Шаблон Тип:
Флорални
Број На Модел На:
xm116
Тип На Објект:
Headwear

Купувачи како што избираат