.

.

1PC РК е Радио за Автомобил Кутија Делови Пластични ESC Приемник Кутија за 1/10 D90 D110 Axial SCX10 Роботот Автомобил Црна

1PC РК е Радио за Автомобил Кутија Делови Пластични ESC Приемник Кутија за 1/10 D90 D110 Axial SCX10 Роботот

Оценка на посетителот:

DEN 214.00 -40 %
DEN 356.16
Залиха
Достапно за нарачка

1 PC РК е Радио за Автомобил Кутија Делови Пластични ESC Приемник Кутија за 1/10 D90 D110 Axial SCX10 Роботот Автомобил Црна Продаде Поени : 100% сосема нов и висок квалитет на Компатибилен со : 1/10 D90 D110 Axial SCX10 Роботот Автомобил Боја : Црна
Превозот пакет 1 парче Пластика Приемник Кутија Нашата Предност>>> Над 5 персонални компјутери , 2% попуст Вистински Бесплатен Превозот со Следење на број Брз Parpare во 48 часа Вистински Производ Show (прикажи)>>> Задоволството на Клиентите ве Молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. Плаќање Постојат многу методи за плаќање на располагање,Условите на плаќање е дозволено да бидат направени од страна на Зачувам, Виза, Мастеркард, Moneybookers, Western Union, Банкарски Трансфер, и така натаму. Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа. ако не знаете како да се плаќаат пари, ве молиме погледнете го ова link : http : //help.aliexpress.com/payment_method.html Превозот Брод во 2 работни дена по плаќање на Соодветна пониска царинска вредност е прифатена да се напише на комерцијална фактура за да се избегне плаќање данок за увоз на купувачот. Повратни информации го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, Пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив.

Карактеристики на предлогот

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Примачите
Број На Модел На:
за 1/10 D90 D110 Axial SCX10 Роботот Автомобил
Технички параметри:
Вредност 2
За Возило Тип:
Автомобили
Алатка Материјали:
Сечење
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Бренд Име:
AXSPEED
Пластични Тип:
PC
Надградба На Делови/Додатоци:
CVD
Материјал:
Пластични
РК Делови и Accs:
примачот
квалитет:
Висок Врвен Квалитет На++++
Тежина:
20g
Одговара за:
1/10 D90 D110 Axial SCX10 Роботот автомобил
превозот метод:
Кина Пост или Epacket со Корисни Следење на Број
SKU:
M004762AAB0C1

Купувачи како што избираат