.

.

Подарок Симпатична Летна Црвено Вест Кошула, Панталони со Капа Облека сет за 18 инчен девојка кукла Outwear се поставува за бебе родено zapf кукли

Подарок Симпатична Летна Црвено Вест Кошула, Панталони со Капа Облека сет за 18 инчен девојка кукла Outwear

Оценка на посетителот:

DEN 135.00 -16 %
DEN 160.32
Залиха
Достапно за нарачка


Читање пред да нарачате :
Одговараат за 14" 35cm кукла употреба.
Облека со капа само, не вклучувајќи кукла

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Кукла Додатоци
Материјал:
Платно
Број На Модел На:
крпа 009
Форма:
1/4
Димензии:
за кукла за 29cm
BJD/SD Атрибут:
Одговараат на
Предупредување:
за деца над 3+
Бренд Име:
Miao Мама пи wawa
Пол:
Девојки
Тип:
Додатоци
Mfg Серија Број:
Начин на живот

Купувачи како што избираат