.

.

НОВИ HNROCK АЛТЕРНАТОР RECTIFIER 12436200/BHP12073

НОВИ HNROCK АЛТЕРНАТОР RECTIFIER 12436200/BHP12073

Оценка на посетителот:

DEN 1680.00
Залиха
Достапно за нарачка

НОВИ HNROCK АЛТЕРНАТОР RECTIFIER 12436200/BHP12073 F00 M123215 F00 M133218 235218 RB-929 H IBR215 F00 M133229 F00 M133247 F00 M133259 F00 M144007 235218 CQ1080257 CQ1080772 CQ1080773 133734 1114158 81114158 1101-061 RS 31-9148 RTF39800

Карактеристики на предлогот

Земја/Регион на Производство:
Кина
Објектот Тежина:
0.5kg
Производителот Дел Број:
F00M123215 F00M133218 235218 RB-929H IBR215 31-9148 RTF39800
Објектот Должина:
10cm
Објектот Ширина:
10cm
Другиот Дел Број:
F00M133229 F00M133247 F00M133259 F00M144007 235218
Материјал Тип:
Алуминиум
Специјални Функции:
rectifier
Поставување на Возило:
алтернатор
Објектот Висина:
5cm
Бренд Име:
HNROCK
Осветленост Дел Број:
CQ1080257 CQ1080772 CQ1080773 133734 1114158 81114158 1101-061RS

Купувачи како што избираат