.

.

V Привлечат 10pcs Прилагодливи Планина Прстен За Жени Мажи Накит Гроздобер Злато се Зголеми Двојно Топката Врв Bague Femme Bijoux трговија на Големо

V Привлечат 10pcs Прилагодливи Планина Прстен За Жени Мажи Накит Гроздобер Злато се Зголеми Двојно Топката

Оценка на посетителот:

DEN 380.00 -12 %
DEN 432.00
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики на предлогот

Прстен Големина:
6.75
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Поставување Тип:
Тензија Планината
Број На Модел На:
врв прстен
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Површината Ширина:
2mm
Бренд Име:
V Привлечат
Повод:
Партија
Обликотшема:
Слика
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Бакар
Функција:
зглоб прстен
Компатибилност:
прстени за жени
Материјал:
Бакар
Функција:
Никој
боја:
Злато Боја Сребрена Боја Се Зголеми Злато
превозот:
Превозот во Светот
Пад на превозот:
Слободен Пад Превозот Услуга
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Пакет:
Подарок Завиткан Сомот Торбичка
Цел Процес На Времето:
во рок од 48 часа
Трговија На Големо Бизнис:
На располагање-ве Молиме контактирајте со нас
Име:
врв прстен

Купувачи како што избираат