.

.

Автомобил Налепници Сјајни Шарени DIY Автомобил Оркестарот Налепница на Телото Филмови Винил Автомобил Заврши Налепница Decal Воздух Ослободување Филм 0.75*1.52 M

Автомобил Налепници Сјајни Шарени DIY Автомобил Оркестарот Налепница на Телото Филмови Винил Автомобил Заврши

Оценка на посетителот:

DEN 775.00 -18 %
DEN 945.12
Залиха
Достапно за нарачка


метар Карактеристики : водоотпорен и УВ Заштитен Невидливи Воздух-Порака на Канал, лесно да се ослободи од меурчиња за време на инсталацијата Силна само лепило, се елиминираат меурчиња, кора и се држи апликација. Сјајна и мазна завршница Лесно Растеглив со топлина Лесно да се чисти со сапун и вода Долго да трае за околу 10 години внатрешна употреба и 5 години за употреба на отворено исто така може да се примени врз повеќето мазна обоен или metalized површината како што се мобилен телефон, лаптоп, апарати за дома на маса, па дури и кабинетот и многу повеќе. Опис : Боја : Портокалова,Виолетова,Црвена,Црна,Сина,Зелена,Црвена Роза,Сребрен Материјал : ПВЦ Големина : 152*75СМ Инсталација Температура : 60 F да 80 F (16 C да 32 C) крајна Употреба Температура : -65 F да 225 F (-60 C да 107 C) Забелешки : Ако видите какви било набори од unrolling се тркалаат, ова НЕМА да влијае на објектот кога ќе се применуваат за вашиот автомобил! Ние не сме одговорни за набори од unrolling се тркалаат бидејќи тоа е природата на ролна кога ќе unroll објектот или кога објектот валани за премногу долго (се размислува за, кога ќе се свитка вашата облека за долго време, тоа ќе се браздата/брчките) Пакетот Вклучува : 1 тркалаат DIY Автомобил Тело Филмови

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Налепници
категорија:
ПВЦ
дизајн:
Масло Тип Совети
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Објектот Ширина:
75cm
Бренд Име:
AUMOHALL
Тип:
Лепак Налепница
Објектот Должина:
152cm
Модел:
ОЕМ
is_customized:
Yes
Име На Модел:
F573
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Налепница Сместување:
Целото Тело
Материјал Тип:
ПВЦ

Купувачи како што избираат