.

.

MengBa добар квалитет led par quad 7x12w миење dmx par светлина американски диџеј par rgbw 4in1 dmx led рамен par светлина, led светилка

MengBa добар квалитет led par quad 7x12w миење dmx par светлина американски диџеј par rgbw 4in1 dmx led рамен

Оценка на посетителот:

DEN 1178.00 -0 %
DEN 1178.40
Залиха
Достапно за нарачка


СПЕЦИФИКАЦИИ :
DMX канали : 8 канали, Добро за DJ
DMX конектори : 3-pin
LED Извор : 7x12 W (350 m A x) Quad-боја Led диоди 60,000 часа
Црвена , Зелена , Сина , Бела, и се меша боја
Функција : DMX, Master/Роб, самостојна, Авто работи, Звук активирајте
Зрак Агол : 15/25/35/40/45 степени можат да бидат избрани
( Ако не треба да се објасни зрак агол, ние ќе default за да ја испратите , подобро 40beam агол)
Влезен напон : Авто-кои се движат AC90-275 V 50/60 Hz
Производ Големина : 18x18x11cm
Контактното Пакување Големина : 20x20x13cm
Тежина : 1 .5 KG / еез
>>>Потсетник : [1]немојте да се грижите за тарифата. Ние само го прогласи за Царинска за 30-50 долари. Според нашето искуство, 95% од наредби може да биде мазна, царинење. [2] Некои клиенти од области кои логистика не се добро развиени, како што се Источна Европа, итн., ве молиме контактирајте со нас. Можеби и ние ќе ви даде добра цена. [3] Кога ќе го добиете производот, ако производот е оштетен, ве молиме да се жали на локални курирска компанија во времето наместо на aliexpress. [4]Кога ќе го добиете производот, ако дел се водат за исчезнати, ве молиме контактирајте со нас во времето наместо на aliexpress. [5] Ако имате проблеми, ве молиме контактирајте со нас во времето. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнат да се реши проблемот.

Карактеристики на предлогот

боја:
Единечната Цена За 6pcs, единечна Цена За 8pcs, единечна Цена За 10pcs, единечна Цена За 20pcs
Тип На Објект:
Фаза Осветлување Ефект
Стил:
DMX Фаза Светлина
Бренд Име:
MENGBA
Повод:
Професионална Фаза & DJ
Напон:
90-240V
Број На Модел На:
MB1014
моќност:
840W
DMX Канал:
8 канали, добро за DJ
Безжичен далечински управувач растојание:
30 мете
rograms:
Adcanced вграден програми
DIMMER:
0-100% затемнување
Стил:
Моќ тенок, рамен par светлина
Зрак Агол:
15/25/35/40/45 степени можат да бидат избрани
Извор На Светлина:
RGBW 4in1 12w

Купувачи како што избираат