.

.

BoYuTe (40 Парчиња/Многу) 31MM Гроздобер Diy Прибор Делови трговија на Големо со Цинк Легура Антички Бронза Круг Збор Позлатен Љубов Pendant

BoYuTe (40 Парчиња/Многу) 31MM Гроздобер Diy Прибор Делови трговија на Големо со Цинк Легура Антички Бронза

Оценка на посетителот:

DEN 792.00 -10 %
DEN 879.36
Залиха
Достапно за нарачка


Точка ИМЕ : Bo Yu Te (40 Парчиња/Многу) 31 MM Гроздобер Diy Прибор Делови трговија на Големо со Цинк Легура Антички Бронза Круг Збор Позлатен Љубов Pendant БРЕНД : BOYUTE Накит Материјал : Цинк Легура на Квалитетот : Олово и Никел Слободни

Карактеристики на предлогот

Метална боја:
Античкиот Бронза Позлатен
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
BOYUTE
Обликотшема:
Срцето
Приврзоци Тип:
Solitaire
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
HD0676
Стил:
Гроздобер
Материјал:
Метал
Пол:
Унисекс
Објектот:
љубов pendant
Големина на Pendant :
31mm
боја:
Античкиот Бронза Позлатен
Се продава начин:
40 парчиња по многу
квалитет:
За олово и никел слободни
Пакет:
Меур торба за заштита
превозот:
За време на Кина пост
Место на Потекло:
Guangdong, Кина
Услуга:
Прифати dropshipping

Купувачи како што избираат