.

.

Сина Опал Sterling Silver Pendant Длабоко Сина Опал Мода И Романтични Дизајн Посебно За Свадба Накит Специјален Подарок За Роденден

Сина Опал Sterling Silver Pendant Длабоко Сина Опал Мода И Романтични Дизајн Посебно За Свадба Накит Специјален

Оценка на посетителот:

DEN 1567.00 -32 %
DEN 2304.00
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики на предлогот

Гем Боја:
Повеќе
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Парична казна
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Pendant Големина:
33mm*22mm
Бренд Име:
ATTAGEMS
Метали Тип:
Сребро.
Certificate Type:
ГТЦ
Обликотшема:
овална
Број На Модел На:
STSP15072104
Стил:
Тренди
Метал Печат:
925,Фунта
Страна Камен:
Никој
is_customized:
Yes
Главниот Камен:
опал
Тип На Објект:
Pendant
Парична казна или Моден:
Парична казна
Главниот Камен:
опал
боја:
мулти-боја
Големина:
33mm*22mm
Трговија на големо:
Yes
мало:
Yes

Купувачи како што избираат