.

.

Обичај DE papel parede 3 d кошаркарски тим логото користи во бојадисана спалната соба ТВ ѕид винил водоотпорен и масло позадина

Обичај DE papel parede 3 d кошаркарски тим логото користи во бојадисана спалната соба ТВ ѕид винил водоотпорен

Оценка на посетителот:

DEN 1200.00
Залиха
Достапно за нарачка


[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа

Карактеристики на предлогот

боја:
Nonwoven, Врежана, Свила крпа, Cottn платно
Бренд Име:
ЛУ ЧЕН YI КУЌА
Полнење Единица:
Usd/Ролна
Материјал:
ЕП
Стил:
Модерна
Употреба:
дневна соба
Шема:
Yes
Површински Третман:
Врежана
Тип:
Винил Позадини
is_customized:
Yes
Употреба:
Трговија,Забава,Апарати За Домаќинство
Функција:
Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Чад-Доказ,Огноотпорни,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација
Функција:
Mildew Отпорни,Формалдехид-бесплатно,животна Средина Пријателски,Екстра Дебели,Отпорен на Вода

Купувачи како што избираат