.

.

Голема Река Ридот Домашна употреба со Розова боја гумени воздух песна воздух кат 10ftx3.3ftx4inch

Голема Река Ридот Домашна употреба со Розова боја гумени воздух песна воздух кат 10ftx3.3ftx4inch

Оценка на посетителот:

DEN 18252.00 -10 %
DEN 20280.00
Залиха
Достапно за нарачка


Голема Река Ридот Домашна употреба со Розова боја гумени воздух песна воздух кат 10ftx3.3ftx4inch
Ние сме професионални гумени мат, Обука Мат, Гумени Воздух Кат Мат производителот за повеќе од 4 години.
На надувување воздух кат употреба најдобри капка бод, тоа е посилно од други обуки мат, ќе не деформација кога детето го користите обука мат.
Имаме над 50 искусни вработени кои се стручни во производство во гимнастика мат. Сите салата кат мат се направени со рака. Деталите на надувување воздух подот се постапува многу совршен, не се имате било меур и поклопецот.
Карактеристики
Материјал на гумени душеци се Откажат бод изградба на ткаенина и ПВЦ, која им овозможува на многу повисок воздушен притисок од други гумени технологии. Илјадници мали теми се поврзете на врвот и на дното слоеви на одборот. Max воздушен притисок може до 9 PSI.
Ние гарантираме сите производи ќе бидат добри најмалку две години; неисправни производи ќе се промени од страна на слободна замена по потврди, бидејќи на квалитетот проблем. Ние имаме 4 години работно искуство за изработка на гумени производи; 50 квалификувани луѓе; 3 дена да имате на вашиот нов дизајн цртежи; 15 дена од водечките време за примероци.
Чувајте го на суво место подалеку од директна изложеност на топла сончева светлина или ладни услови. Самопочит и дојдов во својата торбичката, тоа може да биде зачуван во еден мал простор како што е во плакарот или гаража.Важно е да се запамети е да бидете сигурни дека тоа е целосно сува пред пакување тоа далеку, така што не завршуваат со мувла и mildew да се исчисти подоцна.
Нашите Услуги
1) Вашите барања во врска со нашите производи ќе се одговори во 12 часот.
2) Квалитетот гаранции за да се избегне вашиот по-продажба-услуга ризик.
3) Искусни производство, Фабрика директна продажба, конкурентна цена и навремена испорака.
4) сликите на производите, ќе се преземат за потврда пред породувањето.
5) Сите на вашите информации е во добро заштита.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
П : Може да ти направи нарачана inflatables?
A : Да. Ни го покаже слика или линк на стоката сте заинтересирани во, прилагодена inflatables се достапни.
П : Може да ти се печати мојот слика или логото на производи?
A : Да, Еден печатење е слободен
Само ни покаже вашата слика или лого во Векторска графика направени од страна на Corel Draw или ПИ формат.
П : Што се вклучени во производи?
A : Тоа ги вклучува гумени единица, CE или УЛ одобрени компресор/воздушна пумпа, поправка комплет, инструкции итн.
П : Како да ја инсталирате inflatables?
A : тоа е многу лесно да се инсталира. Подготви вашата земја (да се чува далеку хемикалии, остар/запаливи предмети),
Ја отвори пакети на inflatables и воздушен компресор, расплетува на inflatables, потоа поврзете на воздушниот компресор
Пумпа со гумени, да се претвори во електрична енергија да се надува тоа.
П : Минимум за квантитет?
A : за 1 парче.
П : Како да брод?
А : Од Fed Ex експрес
П : Како можам да се исчисти гумени игри?
A : Само го користите сапун и вода. Не користете каков било вид на растворувачи.

Карактеристики на предлогот

боја:
Светло Сива
Бренд Име:
голема река хил
Број На Модел На:
10ftx3.3ftx4inch
Проп Избор:
Гимнастика Мат
Одделот За Името:
Мажи
Шема:
салата мат
Тип:
гимнастика мат
боја:
GrayPink
време на испорака:
3 до 7 дена
Гаранција:
2 години
Материјал:
капка бод

Купувачи како што избираат