.

.

Плаче Бебе Kawaii Т Риза За Жените 2018 Нов Стил Лето Женски Т-Маица Битник Кратко Sleeve Кошула Врвот Tees К-поп Tee Кошула Femme

Плаче Бебе Kawaii Т Риза За Жените 2018 Нов Стил Лето Женски Т-Маица Битник Кратко Sleeve Кошула Врвот Tees

Оценка на посетителот:

DEN 348.00 -0 %
DEN 348.48
Залиха
Достапно за нарачка


Кратки Ракави T
Нашата големина е Азија големина 1cm=0.3939 инчен
Повеќе Производи

Карактеристики на предлогот

Големина:
S, M, L, XL
Бренд Име:
HAMPSON LANQE
Материјал:
Памук,Полиестер
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Плетени
Sleeve Должина(cm):
Краток
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Печати
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените

Купувачи како што избираат