.

.

beibehang Обичај фото 3D позадина mural врежана зголеми цвет во ЖИВО позадина ѕид de papel parede став quarto ѕид хартија

beibehang Обичај фото 3D позадина mural врежана зголеми цвет во ЖИВО позадина ѕид de papel parede став quarto

Оценка на посетителот:

DEN 734.00 -49 %
DEN 1440.00
Залиха
Достапно за нарачка

Други Политики : · Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. 3 : Пополнете ги деталите . Многу мека, водоотпорен, може да се стави директно во вода
Позадина на ЛОГОТО екранот
. Купувачот цел различна количина. Не 10m L и 0. Материјалот е многу силна. Не постер. Не позадина ролни.Треба да се цел Количество : 5 ПРАШАЊА : Што оваа позадина? Ова е слика за позадина. Ве молиме кажете ни информации најчесто поставувани ПРАШАЊА : Било која големина е целокупната шема? Yes (да). Таванот позадина има сите, и заменет е со свила, дебела крпа Свила дебела крпа карактеристики : целокупната слика се толку мазни како свила дебели. ПРАШАЊА и одговори : Како да се наредат и други големини? Цел други Големина чекори : 1 : Одберете ја точната количина = квадратен метар (ширина x висина) 2 : Купи Сега.на OK Ширина x висина = квадратни метри (квадратни метри) 1 квадратен метар=10.

Карактеристики на предлогот

Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Природен Материјал Позадина Материјал:
Плута / Кората
Тип:
Природен Материјал Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,3D,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Површински Третман:
Врежана
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Број На Модел На:
16624782
Стил:
Класичен
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang
Материјал:
Растенијата
тапети за ѕидови:
контакт хартија
is_customized:
Yes

Купувачи како што избираат