.

.

Shinning Површината Целосна Помине Совети Црн Ковчег Дизајн Средна Големина Лажни Ноктите Рамен Stiletto DIY на доградба на Акрилни Нокти Faux Ongles E25B

Shinning Површината Целосна Помине Совети Црн Ковчег Дизајн Средна Големина Лажни Ноктите Рамен Stiletto DIY

Оценка на посетителот:

DEN 46.00 -17 %
DEN 55.68
Залиха
Достапно за нарачка


Shinning Површината Целосна Помине Совети Црн Ковчег Дизајн Средна Големина Лажни Ноктите Рамен Stiletto DIY на доградба на Акрилни Нокти Faux Ongles E25 B
Секој пакет содржи 24 ноктите, БЕЗ било лепак
Повеќе коцки на природен, здрав изглед на ноктите веднаш
Се носат до 10 дена, над 10 дена не се препорачува. Оставете ноктите да дишат природно редовно. Многу бои на располагање Забелешка : Доволно акции. Ако сакате да се купи голема количина или треба ни да се откажат од бродот, pls контактирајте со нас.
Превозот Термини :
Ве молиме бидете сигурни дека ќе ни остави Адреса / Телефонски Број (мобилен телефон) /Поштенски Код се точни.Ние не би одговорни за погрешна адреса.
Испорака Метод :
Изберете метод што сакате.
Повратни информации :
1. Задоволството на клиентите е многу важно за нас и нашите повратни информации оценка го одразува тоа задоволство.Значи, ако имате било какви прашања.Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.
2. Не двоумете се да контактирате со нас во секое време.Затоа што тоа ќе биде благодарен и корисно за нас.
3. Ве молиме не ни остави Негативен или Неутрален повратни информации по случаен избор! Ви благодариме

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
EchiQ
Материјал:
Акрилик
Примена:
Прст
Тип:
Целосна Помине Совети
Број На Модел На:
ковчег помине
Големина:
candy nails
Количина:
24pcs/комплет
Должина На Ноктите:
Медиум
Ноктите Ширина:
Медиум
Тип На Објект:
Лажни Нокти

Купувачи како што избираат