.

.

CHIMDOU Мода Жените Цинк Легура Брошеви Паун Мулти бои Кристал Накит Година Топла Продажба AZ017

CHIMDOU Мода Жените Цинк Легура Брошеви Паун Мулти бои Кристал Накит Година Топла Продажба AZ017

Оценка на посетителот:

DEN 216.00 -10 %
DEN 239.52
Залиха
Достапно за нарачка

Нов Стил : Мода brooch Накит Големина : 56mm*34mm Тежина : 11g/pc, Материјал : Цинк Легура Боја : Како на сликата покаже Повод : ангажирање /годишнината /партија/ подарок

ПЛАЌАЊЕ -
Ние прифаќаме сите плаќање преку Зачувам,Кредитна картичка,T/T,Western Union, итн се ОК
- ПРЕВОЗОТ -
Обработка На Време :
Обработка на време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Нормално, обработка на време може да биде од 1 до 3 работни дена(празник не вклучува). Неколку цел за обработка на време, ќе бидат 4 да 5 работни дена.
Превозот Време :
Можете да изберете различни транзит методи ви се допаѓа :
Транзит Метод -( Проценето Време : од Кина во САД)
Хонгконг Пост- 15~35 работни дена Кина Пост - 15~35 работни дена
UPS- 3~5 работни дена DHL- 3~5 работни дена
EMS- 5~10 работни дена Epacket- 15~25 работни дена Увоз даноци :
Даноци и давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
- Враќање&Размена Политика - Мажите го направија дефекти не се гарантира ,како што се на штета по употребата ,оштетувања од вода и така натаму . Ако не сте задоволни со вашите елементи ,можете да разменувате објектот,но купувачот е одговорен за сите понатамошни на превозот обвиненија.Ако сакате да ја размена на неисправни или погрешно се испраќаат предмети.Што можете да направите како оваа : Чекор 1 : Директно да контактирате со нас преку Трговија со датотеки, или ни e-mail во рок од 7 дена откако ќе го примите пакетот. Чекор 2 : Испрати фотографии до нас за проблемите на предмети или нешто друго детали . Чекор 3 : Враќање на предмети за нас со следење на број,а потоа ние ќе испорака право објект до вас веднаш .
- Големина или да Одговара на Прашања - Големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации. Ве молиме проверете ги спецификации пред да нарачате. Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0.5 инчи во мерењето. Ако најдете големината на производите не ви одговара, можете директно да контактирате со нас.
- Боја На Несовпаѓање Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.
- Повратни информации - 1.Вашиот задоволителен е нашата единствена persuit. Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас. 2.Pls љубезно ни остави позитивни повратни информации откако сте задоволни со вашето купување. 3.Ве МОЛИМЕ не двоумете се да не контактирате доколку сте задоволни со вашиот купи, ние ќе ги реши сите проблеми со вас.

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Акрилик
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
AZ017
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Брошеви Тип:
Брошеви

Купувачи како што избираат