.

.

10PCS/МНОГУ XL6009E1 XL6009E XL6009 ДА-263 НОВИ ОРИГИНАЛНИ МОЌ DC-DC BUCK КОНВЕРТОР

10PCS/МНОГУ XL6009E1 XL6009E XL6009 ДА-263 НОВИ ОРИГИНАЛНИ МОЌ DC-DC BUCK КОНВЕРТОР

Оценка на посетителот:

DEN 319.00 -5 %
DEN 335.52
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики на предлогот

Број На Модел На:
Компатибилен со Лаптоп Модели
Додаток Тип:
конектор за додатоци
Бренд Име:
BUW

Купувачи како што избираат