.

.

Сет на 60pcs Круг Музички Епоксидна Налепница,Јасно Круг Епоксидна Куполи Со Црна Печатење

Сет на 60pcs Круг Музички Епоксидна Налепница,Јасно Круг Епоксидна Куполи Со Црна Печатење

Оценка на посетителот:

DEN 357.00 -7 %
DEN 384.00
Залиха
Достапно за нарачка


Сет на 60pcs Круг Музички Епоксидна Налепница,Јасно Круг Епоксидна Куполи Со Црна Печатење Боја : Јасно Со Музички Печати 6 diffeerent Музички ноти печати , секој стил 10pcs Користите овие круг епоксидна налепници за да се создаде 3d изгледот на вашиот Scrapbooking Уметност Работи, исто Така, добро Заштитете го вашиот работи . 1.9 MM Дебелина 60 PCS круг Музички ноти Купола, налепници со различни големини

Карактеристики на предлогот

Материјал:
Епоксидна Куполи

Купувачи како што избираат