.

.

Сопствени 3D мурали de papel parede,Едноставна апстракт елени шума позадина,дневна соба со софа на ТВ на ѕид 3d соба позадината на пејзажот

Сопствени 3D мурали de papel parede,Едноставна апстракт елени шума позадина,дневна соба со софа на ТВ на ѕид

Оценка на посетителот:

DEN 1392.00
Залиха
Достапно за нарачка


Сопствени 3 D мурали de papel parede,Едноставна апстракт елени шума позадина,дневна соба со софа на ТВ на ѕид 3d соба позадината на пејзажот

Карактеристики на предлогот

боја:
врежана позадина, не ткиво ткаенина, свила ткаенина, памук платно
Употреба:
дневна соба
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Тип:
Винил Позадини
Материјал:
Други
Стил:
Гроздобер
Функција:
Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Чад-Доказ
Употреба:
Трговија,Забава,Апарати За Домаќинство
Површински Третман:
Печатени
Број На Модел На:
WT15053468
Шема:
Yes
Бренд Име:
ЛУ ЧЕН YI КУЌА

Купувачи како што избираат