.

.

1000pcs 12x20cm рамен Браун kraft хартиена кеса со прозорецот нема застане Патент/zip заклучување Накит пакување торба хартиени кеси за подарок/чај

1000pcs 12x20cm рамен Браун kraft хартиена кеса со прозорецот нема застане Патент/zip заклучување Накит пакување

Оценка на посетителот:

DEN 2741.00 -48 %
DEN 5270.40
Залиха
Достапно за нарачка


1000pcs 12x20cm рамен Браун kraft хартиена кеса со прозорецот нема застане Патент/zip заклучување Накит пакување торба хартиени кеси за подароци/чај кеси
Тип : Браун kraft хартиена кеса Подарок Накит Пакување Торба за накит Пакување Екранот перници за Складирање торба Материјал : kraft хартиена кеса Боја : Како на сликата покажа (Поради разликата помеѓу различни монитори,можеби слика може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодарам!) Големина : 12*20 браун kraft хартиена кеса Количина : 1000 Pcs Бела kraft хартија торба (1% грешка за количината е нормално ,ви благодариме за вашето разбирање.) Пакет се Вклучени : 1pack=1000 Pcs Ќе Добиете 1pack на Браун kraft хартиена кеса Подарок Торба

Карактеристики на предлогот

боја:
12x20cm
Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Материјал:
Хартија
Број На Модел На:
12*20
Објектот Должина:
12cm
Објектот Висина:
0cm
Производ Карактеристики:
Браун kraft хартиена кеса Накит пакување торба хартиени кеси
Објектот Дијаметар:
0cm
Објектот Тежина:
0g
Накит Пакување & Display Type:
Пошта
Објектот Ширина:
20cm

Купувачи како што избираат