.

.

20pcs USB Тип Б Микро SMT Приклучок 5 Pin Женски SMD НАТОПИ Конектор -20 до +80 Степени

20pcs USB Тип Б Микро SMT Приклучок 5 Pin Женски SMD НАТОПИ Конектор -20 до +80 Степени

Оценка на посетителот:

DEN 37.00 -41 %
DEN 62.40
Залиха
Достапно за нарачка


BI0001887
Спецификација :
100% сосема нов
Добар во издржливост, може да се користат повеќе од 5000 пати.
Мали димензии, мала тежина.
Тип на : Женски / 5pin
Операција Температура Опсег : -20 до +80 степени
Материјал : метал
Боја : Сребрена
Пакет Се Вклучени :
20pcs x SMT Приклучок Конектор
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!

Карактеристики на предлогот

Број На Модел На:
приклучок за полнач

Купувачи како што избираат