.

.

QiAN SiMAi За Samsung Mega 6.3 I9200 I9205 Јачина На Звук Копче Flex Кабел Замена На Делови

QiAN SiMAi За Samsung Mega 6.3 I9200 I9205 Јачина На Звук Копче Flex Кабел Замена На Делови

Оценка на посетителот:

DEN 80.64
Залиха
Достапно за нарачка


Qi AN Si MAi За Samsung Mega 6.3 I9200 I9205 Јачина На Звук Копче Flex Кабел Замена На Делови Карактеристики : 100% Сосема Нов . Висок квалитет и најдобра цена. Функција : Користете да се замени скршен бескорисни Јачина на звук Копче Flex Кабел Компатибилен : за Samsung Mega 6.3 I9200 I9205 Пакет се Вклучени : 1 X Јачина на звук Копче Flex Кабел
Плаќање :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3-5 дена откако вашата уплата е завршена
Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Контакт Со Нас На :
1.Сите добра се проверени, пред пратката ,па ако не сте задоволни со купите , можете да разменувате предмети во една недела
2.Ве молиме не го прават спорот без каква било комуникација во 50 дена .И ако може да не ја прими пратката по 60 дена(почеток на денот кога ние ги испратите парцела) ,ние ќе рефундирање на вашите безусловно
3.Ако сакате да нарачате голема количина ,ве молиме контактирајте со нас за подобра цена
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Карактеристики на предлогот

дизајн:
Бар
Бренд Име:
Qian simai
Број На Модел На:
I9200 I9205
Компатибилен Бренд:
Samsung
Тип:
јачина на звук копче flex кабел
Контрола На Квалитет:
Тест од страна на еден По Еден Пред Превозот

Купувачи како што избираат