.

.

1Pcs Памук Рерна Шарени Печатени Ракавица Heatproof Mitten Кујната Готвење Микробранова Печка Мит Изолирани Не се лизга Ракавица Задебелување

1Pcs Памук Рерна Шарени Печатени Ракавица Heatproof Mitten Кујната Готвење Микробранова Печка Мит Изолирани

Оценка на посетителот:

DEN 111.00 -26 %
DEN 150.72
Залиха
Достапно за нарачка


1 Pcs Памук Рерна Ракавица Heatproof Mitten Кујната Готвење Микробранова Печка Мит Изолирани Не се лизга Ракавица Задебелување
100% Сосема Нов и висок квалитет на Храна-безбедно материјали за заштита на животната средина, не-токсични за здравјето и безбедноста Не-стап, флексибилен и лесен за чистење Не се лизга дизајн, може да се одржи работи цврсто Едноставен и елегантен изглед, убава и модерна, Ефикасна изолација за фаќање на ладно или жешко работи Практична и издржлива кујна алатка
Симпатична Кујната Готвење Микробранова Печка Мит Изолирани Не се лизга Ракавица Задебелување на Висока Температура Рерна Ракавица Слободни Shipping100% Сосема нов и висок квалитет!
Материјал : Памук и Лен Големина : 25*15cm Пакет : OPP вреќа Функција : 1.
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Можете да ја прогласи пониска вредност?
Да, обично ние'll прогласи $10-$20 за мали парцели (1-5 компјутери).
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
1.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки. Земавме овие фотографии од самите себе.Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен.
Купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Материјалот е памук и лен, еластична и отпорност на абење, намалување е мал, лесно да се свитка, лесно да се мијат, брзо сушење, и ниска-јаглерод заштита на животната средина, облечен удобно.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Јас разбирам дека сте загрижени за било какви дополнителни трошоци за објекти.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.Дали постои следење на Број за мојот објект?
Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт. Јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, какви 's цената на големо?
Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,broderage такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја. Која големина може да се вклопи во мене?
Ние ви препорачуваме да погледнете во нашата големина предлог табелата подолу и нашиот производ големина на табелата ако се нормални фигура. ако имате посебна слика, ве молиме контактирајте со нас ( ни кажете вашата висина и тежина, биста, половината, колковите големина ). висока густина, добра изолација перформанси.купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте со нас.
Испорака :
Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.

Карактеристики на предлогот

Стил:
Печатени
дизајн:
Лизга-отпорен на
Материјал:
Памук
Употреба:
фурна
Број На Модел На:
1Pcs Памук Рерна Ракавица Heatproof Mitten Кујната Готвење Ракавици
Бренд Име:
FACEMILE

Купувачи како што избираат