.

.

6pcs Словенски Приврзоци Антички Сребрен Словенски Perun Секира Pendant Словенски Накит Perun Секира Pendant Опал Викинг Бесплатен превозот

6pcs Словенски Приврзоци Антички Сребрен Словенски Perun Секира Pendant Словенски Накит Perun Секира Pendant

Оценка на посетителот:

DEN 655.00 -9 %
DEN 719.52
Залиха
Достапно за нарачка


Трговски информации
1.нашата компанија е специјализирана во производство на сите видови на модни накит, обезбедување на квалитет и сигурен. Сликите се направени во вид, добредојдени да се избере и да се купи.
2.Сите производи може да биде мало или големо(ако ви треба голем број на производи, ние може да се разговара цената).
3.Можете да ги прилагодите, и само што обезбеди детали на производи(вклучувајќи и јасни слики или големина),можеме да ја завршиме тоа(може да се потврди примерок и тогаш ние ќе произведе,а минималната количина на ред за 50 десетина).
4.Јас прават бизнис во најголемите светски мали стока на големо пазарYiwu,ако има потреба, јас може да ви помогне да купат потребните производи.

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Компатибилност:
ios
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
L-0022
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Бренд Име:
COWNINE
Функција:
секира pendant
Обликотшема:
axe

Купувачи како што избираат