.

.

FSSOBOTLUN,За Xiaomi Mi Забелешка 3/4X/Note5/5As/Mi 5s Плус 5.5 Holster Случај, Најлон Торбичка со Кука Carabiner Појас Јамка Телефон Случај

FSSOBOTLUN,За Xiaomi Mi Забелешка 3/4X/Note5/5As/Mi 5s Плус 5.5 Holster Случај, Најлон Торбичка со Кука Carabiner

Оценка на посетителот:

DEN 408.00 -15 %
DEN 480.00
Залиха
Достапно за нарачка

За Xiaomi Mi Забелешка 3/4 X/Note5/5 As/Mi 5s Плус 5.5" Holster Случај Функција : ова holster торбичка е вклопуваат со тенка случај. тоа ви овозможува да го држете вашиот телефон со вашиот хип безбедно користење на појас јамка или carabiner механизам. Тоа е совршен за пешачење, кампување, изградба, landscapers и надворешна активност. Тоа е направен од високо квалитетни и издржливи најлон материјал Половината виси Останат блиску до вашето тело што ќе ви овозможи да се чувствуваат вибрираат на владата јасно. платно надворешноста со Магија лента затворање размавта; внатре наредени со крпа. торбичка со carabiner клип . еластична страна да се приспособат на вашите уреди . Материјали : Платно Најлон Пакување Содржина : 1pcs најлон торбичка Вид на Пакување : Пластична Кеса Факултативна Боја : Црна

Карактеристики на предлогот

Материјал:
Платно
Мало Пакет:
Yes
Големина:
5.5 inch
Бренд Име:
FSSOBOTLUN
дизајн:
Бизнис,Спортски
Тип:
Торбичка
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Карактеристики:
светло & Тенок Торба
Компатибилен Бренд:
за Xiaomi

Купувачи како што избираат