.

.

JEXXI Шопинг Фестивал 925 Фунта Сребрена Свадба Бенд Прстен Бела Кубни Циркон Камен CZ Кристал Ангажман Накит за Жените

JEXXI Шопинг Фестивал 925 Фунта Сребрена Свадба Бенд Прстен Бела Кубни Циркон Камен CZ Кристал Ангажман Накит

Оценка на посетителот:

DEN 218.00 -33 %
DEN 325.44
Залиха
Достапно за нарачка


Големина : 6-7-8-9-10

Карактеристики на предлогот

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9, 10
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Поставување Тип:
Отворајќи Поставување
Повод:
Свадба
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Обликотшема:
Геометриски
Функција:
Расположение Tracker
Број На Модел На:
M
Стил:
Тренди
Бренд Име:
JEXXI
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Материјал:
Кубен Циркони
Површината Ширина:
Како што е прикажано
Компатибилност:
Никој
Функција:
моден прстени накит
Повод:
Партија,Свадба,Роденден,Годишнина,Подароци,
Е Прилагодена:
Yes
Прстен Големина:
6/7/8/9/10

Купувачи како што избираат