.

.

10 единица на PV соларни осигурач 30a 1000VDC fusible 10x38 gPV

10 единица на PV соларни осигурач 30a 1000VDC fusible 10x38 gPV

Оценка на посетителот:

DEN 712.00 -6 %
DEN 757.44
Залиха
Достапно за нарачка


Оваа листа вклучува : 10 единици на ОСИГУРАЧ
Го оценувате напон : 1000 VDC
Големина : 10x38 (mm)
Го оценувате моменталната : 30 На
Плаќање
· Ве молиме да го плати во рок од 3 дена по ред.
· Ве молиме контактирајте со нас за вашата исплата ако имате било каков проблем.
Услови за продажба
· Позитивен Фидбек е нашиот живот. Пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ве молиме контактирајте со нас прво да се добие подобро решение. Ние се грижиме нашите ценети клиенти. Па ако имаш било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас веднаш. Ве молиме да ни даде можност за решавање на проблемот. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе треба и да се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите. Оставајќи неутрални или негативни повратни информации не може да ги реши проблемите.
Испорака детали
· Вашиот објект ќе биде предаден во рок од 48 часа во работни дена ако плаќањето за цел е ослободен пред 8 PM PST дневно (освен сабота, недела и Празници). Ако има еден исклучок, ние ќе ве информираме.
· Купувачот, како што е на увозникот, е одговорен за плаќање на царина цена или поврзани со ДАНОКОТ.
За нас
· Добредојдовте на нашата продавница. Ние сме специјализирани за Заштеда на Енергија електроника : Соларен бојлер и контролори, пумпни станици, соларни задолжен контролор, инвертер, СОЛАРНИ Светилки, итн. ве Молиме посетете нè често. Ние сме задоволни да работат со вас!
Контактирајте со нас
· Сите комуникации се ракува преку пораки и АЛИ порака. Ние се стремиме да одговори на сите пораки што е можно побрзо.

Карактеристики на предлогот

Материјал:
Легура
Стандарди За Безбедност:
IEC
Број На Модел На:
А3-PTV-FUS-30A-10
Кршење Капацитет:
Ниска
is_customized:
Yes
Употреба:
Низок Напон

Купувачи како што избираат