.

.

JUJIE Нерѓосувачки Челик Нараквици Алки 2 Бои Ткаени Кожа Хривнија Кожа Накит Handwoven Кожа Хривнија трговија на Големо - 4

JUJIE Нерѓосувачки Челик Нараквици Алки 2 Бои Ткаени Кожа Хривнија Кожа Накит Handwoven Кожа Хривнија трговија

Оценка на посетителот:

DEN 239.52
Залиха
Достапно за нарачка

Производ : Мода жените нараквици Материјал : не ' рѓосувачки челик/кожа Големина : нараквица должина : 20 cm Тежина : 20 g Количина : 1pc Пакување : 1pc/opp вреќа 12 компјутери или повеќе добиете 10% попуст

Карактеристики на предлогот

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Круг
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Бренд Име:
JUJIE
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Дијаметар:
8 см
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
SH-S80106
позлата:
Злато-боја
Материјал:
кожа
личност нараквици Гем боја:
Кафеави/Црни
личност нараквици Материјал:
Нерѓосувачки Челик/Кожа
личност нараквици Пол:
Унисекс
личност нараквици тип:
моден личност
личност нараквици Стил:
Тренди
личност нараквици Модел:
SH-S80106
Хривнија Тежина:
20 g
нараквици потекло:
Кина
нараквици должина:
20 cm
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици

Купувачи како што избираат