.

.

Висок Квалитет на Памук Cashmere Џемпери Pullover Жените Turtleneck Џемпер Жените корејски Солидна Боја на Жените Плетени Основните Џемпер

Висок Квалитет на Памук Cashmere Џемпери Pullover Жените Turtleneck Џемпер Жените корејски Солидна Боја на

Оценка на посетителот:

DEN 912.00 -40 %
DEN 1519.20
Залиха
Достапно за нарачка


S Должина : 57 см, Рамо : 35 cm, Биста : 85 см, Ракави : 56 cm, Тежина : 40-45 kg M Должина : 58 cm, Рамо : 36 см, Биста : 90 см , Ракави : 57 см , Тежина : 45-55 kg L Должина : 59 см, Рамо : 37 цм, Биста : 95 см , Ракави : 58 cm , Тежина : 55 -60 кг XL Должина : 60 см, Рамо : 38 см, Биста : 100 см , Ракави : 59 см , Тежина : 60 -65 kg 2 XL Должина : 61 см, Рамо : 39 см, Биста : 105 см , Ракави : 60 цм , Тежина : 65 -70 kg 3 XL Должина : 62 cm, Рамо : 40 cm, Биста : 110 см , Ракави : 60 цм , Тежина : 7 0-75 kg

Карактеристики на предлогот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Број На Модел На:
545
Дебелина:
Стандард
Стил:
Повик
Тип На Објект:
Pullovers
Материјал Состав:
Памук,Кашмир,Волна,Полиестер,Најлон
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Кашмир,Најлон,Памук,Волна
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
Turtleneck
Декорација:
Никој
Техника:
Компјутер Плетени
Големина:
S,M,L,XL,2XL,3XL
Сезоната:
Пролет, Есен, Зима

Купувачи како што избираат