.

.

10Pair Силикони Нозе Гел за Нега на Ортопедски Almofada Прстени Пети Сепаратори Soletta Hallux Valgus Корекција Ортодонтски Чевли Влошки

10Pair Силикони Нозе Гел за Нега на Ортопедски Almofada Прстени Пети Сепаратори Soletta Hallux Valgus Корекција

Оценка на посетителот:

DEN 344.00 -35 %
DEN 528.96
Залиха
Достапно за нарачка


10 Pair Силикони Нозе Гел за Нега на Ортопедски Almofada Прстени Пети Сепаратори Soletta Hallux Valgus Корекција Ортодонтски Чевли Влошки
Карактеристики :
Состојба : 100% Сосема нов и добар квалитет
Нови генерички Гел Пети Сепаратори Носилки
Ја поврати нога здравство преку плакнење на прстите во водата и носи ги за 10 минути. Редовна употреба може да помогне во решавање на заедничките предизвикаат проблеми како hallux varus и чекан пети.
Супер Меки Гел, удобен за носење
Една големина одговара на лево или десно пети
Перат и еднократно, дијабетична-friendly
Една големина одговара најмногу за последните пети
Материјал : Силика гел
Функција :
Го намалува пети и нога непријатност
Намалува напнатост
Се протега и се усогласува прсти
Зголемува циркулацијата
Исправете свиткана прсти
Realign заеднички
Подобрување на рамнотежа
Подобрување на нога сила
Bunion олеснување
Пакет Се Вклучени : 10 Пар Силиконски Гел

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Пети Сепаратор
Број На Модел На:
soletta гел
Количина:
10pair
Големина:
plantar fasciitis toes
Бренд Име:
NIDETX
Материјал:
Силикони

Купувачи како што избираат