.

.

cltgxdd N-315 1PCS Микро USB Приклучок за Штекер Телефон Податоци Connetor Мал Рог за Поправка на Мобилен Телефон DIY Додатоци

cltgxdd N-315 1PCS Микро USB Приклучок за Штекер Телефон Податоци Connetor Мал Рог за Поправка на Мобилен Телефон

Оценка на посетителот:

DEN 5.00 -5 %
DEN 5.28
Залиха
Достапно за нарачка

За купувачите : 1.Сите наши слики биле однесени во вид. 2.Ние ќе ја испорача стоката во рок од 2-7 дена по вашата исплата. (Во прилог на посебните околности) 3.Ве молиме, изберете ја логистика режим во согласност со фактичката состојба. 4.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас!

Карактеристики на предлогот

Број На Модел На:
N-315
Бренд Име:
cltgxdd

Купувачи како што избираат