.

.

2017 Бренд Yazole Види Личност Спортски Стил Мода Кварц Види Бизнис Модата Прозрачна Отворено Види Relogio Masculino

2017 Бренд Yazole Види Личност Спортски Стил Мода Кварц Види Бизнис Модата Прозрачна Отворено Види Relogio

Оценка на посетителот:

DEN 329.00 -10 %
DEN 365.28
Залиха
Достапно за нарачка


Опис :
Види стил : мода спорт неколку часовници Види Материјал : Стакло Сферични Dial Големи Dial Метал Види Рамка Бирање големина : дијаметар за : dial 4.6 СМ, дебелина 1.1 CM Рака димензии : ширина 2.4 СМ, должина 22 CM или па Види тежина : 70g по единица тежина Види карактеристики : тренд на личноста неколку рачни часовници, светлината по ноќ светлина на сила. Мека и дебели ремени Сјајна текстура е добро, удобен за носење. За публиката : машки и женски, дивиот стил
Целосна Наплата ако не ја добиете вашата цел
Наплата или да Чувате предмети што не се како што е опишано
Answer : ___________________________ Note : Цел помалку од 200 ќе бесплатен превозот преку кина пост воздухопловната или хонгконг пост воздухопловната,Цел преку 200 ќе бесплатен превозот преку DHL, или ЕМС. Но, некои земјата треба да нарачате повеќе за бесплатен превозот EMS и DHL,ве молиме контактирајте со нас.
Ако не сте задоволни,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти nagative повратни информации,ние ќе услуга, можете до го saticfied.
Ако сте задоволни,ве молиме оставете ни позитивни повратни информации,ние ќе го задржи ви даваат одлична услуга тука.
П : Ако јас не ја прими стоката,она што можам да направам?
О : доколку не сте го добиле на стоки во 39 дена,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе им понуди целосна наплата за вас,и ве молиме да не оставите лош повратни информации,Пост е надвор од нашата контрола.
П : не Прави никаква гаранција за стоката?
A : Да,доколку постои било каков квалитет проблем за стоката,мора да контактирате со нас во 7 дена,треба да направите фотографија до нас,и после нашите потврди,ние ќе понуди целосна наплата или повторно да ја прати.
П : Дали секој објект доаѓаат со секој подарок пакет(кутија или торбичка)?
A : Речиси предмети во и надвор продавница ќе дојде со секоја кутија или торбичка,но на некои објекти ги продаваат нив со многу ниска цена,па ние ќе се испрати без подарок пакет.можете да ги видите на нашиот опис или да побара услуга за клиентите!
П : Ако сакам да купам повеќе,дали има некој попуст на располагање?
О : Секако,цел повеќе,повеќе попуст.ако сакате да се одржи голема цел,можете да не контактирате преку е-маил или trademessage.ние ќе ви даде нашата најдобра цена.
П : Дали ќе го прифати пад на превозот?може да ви испрати ми производи слики?
A : Да,ние прифаќаме пад на превозот,ние нема да додадете било нашите информации во пакет,и ќе ви испратиме следење на број,па можете да ги испратите на следење на број на вашиот клиент.ако сакате нашите производи слики,можете да контактирате со нас,ние ќе испратете слики на вашата e-mail!
За Производи : Сите наши производи се фабрички места,има висока цена перформанси и грижете се-бесплатен по продажбата.
За Фотографии : Сите производи слики со користење real фотографии, различни видови на опрема, додека пребарувате ќе се исклучи боја, се надевам, ќе може да се разбере.
За Пратки : Производот цел ќе биде предаден во рок од 120 часа, отворен за резервации стока во истекува по породувањето, ве молиме да бидете трпеливи.

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Број На Модел На:
333
Случај Обликот:
Круг
Случај Дебелина:
11mm
Бендот Материјал Тип:
кожа
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Бренд Име:
YAZOLE
Функција:
Шок Отпорни,Светлечки Раце
Стил:
Fashion & Неврзан
Dial Дијаметар:
46mm
Затворач Тип:
Тока
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Движење:
Кварц
Бендот Ширина:
24mm
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Бендот Должина:
22cm
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Тип На Објект:
Рачни часовници
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Пол:
Мажи

Купувачи како што избираат