.

.

MaiYaCa Нов Геометриски боја блокови Mouse Pad подлога за Глушец Notbook Компјутер Mousepad Големи Игри Подлога Гејмер глувчето за да Глувчето Лаптоп

MaiYaCa Нов Геометриски боја блокови Mouse Pad подлога за Глушец Notbook Компјутер Mousepad Големи Игри Подлога

Оценка на посетителот:

DEN 543.00 -45 %
DEN 988.32
Залиха
Достапно за нарачка

Mai Ya Ca Нов Геометриски боја блокови Mouse Pad подлога за Глушец Notbook Компјутер Mousepad Големи Игри Подлога Гејмер глувчето за да Лаптоп Глувчето Добредојдовте на Продавница! Ние ќе се обидеме нашето најдобро за вас! Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.
Ние ќе ви одговори што е можно поскоро!
Руски пријател напомена : ве Молиме да го пополните примачот име и презиме во ред.(прв средината и презиме )
Забелешка 1. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики. Ви благодариме! 2. Ве молиме овозможи 0.5-3cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење. Фото Шоу

Карактеристики на предлогот

боја:
Заклучување на Работ 30x60cm, Заклучување на Работ 30x70cm, Заклучување на Работ 30x80cm, Заклучување на Работ 30x90cm, Заклучување на Работ 40x90cm, Не Заклучување Edge30x60cm, Не Заклучување Edge30x70cm, Не Заклучување Edge30x80cm, Не Заклучување Edge30x90cm, Не Заклучување Edge40x90cm
Број На Модел На:
LQ7408
Пакет:
Yes
Големина:
L
Производи Статус:
Акции
Материјал:
Гума
Бренд Име:
MaiYaCa
Стил:
mouse pad
боја:
Како Екранот е Различна
Големина:
30X60cm 30x70cm 30x80cm 30x90cm and 40X90cm
Дебелина:
0.2 мм
Состојба:
боја блокови Нови Пристигнување мат
SKU:
LQ7408
Превозот Цена:
Бесплатен превозот
Стил:
Геометриски боја блокови Позадина Дизајн
Трговија на големо:
Поддршка
Функција:
Overlock Работ Игра Брзина На Глувчето Мат

Купувачи како што избираат