.

.

280pcs! Расположливиот бамбус чепкалки за заби со кутија Confortable и Мазна Површина коктел стапови Орален стоматолошка заштита

280pcs! Расположливиот бамбус чепкалки за заби со кутија Confortable и Мазна Површина коктел стапови Орален

Оценка на посетителот:

DEN 239.04
Залиха
Достапно за нарачка


280pcs! Расположливиот бамбус чепкалки за заби со кутија Confortable и Мазна Површина коктел стапови Орален стоматолошка заштита
Карактеристики :
100% нов и висок квалитет
Материјал : бамбус toothpick, пластична обвивка
Кутија со димензии : должина 7.5 cm, ширина 2.7 см, дебелина 1.4 cm, изградена-во 70 чепкалки за заби
Чепкалки за заби со бамбус материјал, животната средина и здравјето, мазна површина, се чувствуваат удобно, лесно да се носат, секоја кутија содржи околу 70 чепкалки за заби
Пакетот вклучува :
4 Кутија чепкалки за заби (содржи 70 ПАРЧИЊА / кутија)
Здраво, Пријатели, повеќе изненадување се чека за вас. Ве молиме кликнете на линкот наскоро.

Карактеристики на предлогот

Табела Декорација & Додатоци Тип:
Чепкалки за заби
сертификација:
CIQ
Функција:
Порибено,За Еднократна Употреба,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
miao-1303
Бренд Име:
Halojaju
Материјал:
бамбус
Тип На Производ:
бамбус стап
Тип:
Бамбус Чепкалки За Заби
Име:
mondadientes
Употреба:
чепкалки за заби декорација партија
tite:
palillo де dientes
Име на производ:
stuzzicadenti
тип - 3:
забите ги собереш случај
тип - 4:
стоматолошки ноќ заштитник
тип - 5:
коктел стапови
тип - 6:
Расположливиот чепкалки за заби

Купувачи како што избираат