.

.

2 Ред 8мм Тенис Синџир Iced Од Кристал Хип Хоп Mens Bling Bling Злато Сребро Црна Тенис Ѓердан 20inch 24inch 30inch

2 Ред 8мм Тенис Синџир Iced Од Кристал Хип Хоп Mens Bling Bling Злато Сребро Црна Тенис Ѓердан 20inch 24inch

Оценка на посетителот:

DEN 544.00 -15 %
DEN 639.84
Залиха
Достапно за нарачка


2 Ред 8мм Тенис Синџир Iced Од Кристал Хип Хоп Mens Bling Bling Злато Сребро Црна Тенис Ѓердан 20inch 24inch 30inch
Материјал : Алуминиумски
Материјал Крај : 18 K Злато Позлата + Нормално Позлата
Камен Тип : Кристал
Камен Поставка : Бар Поставување
Камен Намалување На : Круг
Камен Боја : Јасно
Ширина : 8mm за тенис синџир
Должина : 20inch,24inch,30inch
Затворач Тип : плоштадот затворач
Секој камен се внимателно поставени од страна на професионални jeweler и создавање вкупно iced надвор изглед.

Накит Нега : ве Молам да се избегне директен контакт со вода, пот, и хемикалии, како што се парфеми, детергент, и лосион. Прекумерна светлина, топлина и влага, која ќе се влоши квалитетот на позлата на метал. Исто така, изложување на позлатен накит да течности ќе предизвика позлата да се изгуби својата завршница. Ве молиме да се грижи да го заштити вашиот bling како што ќе имаат најмногу blinging накит.

Карактеристики на предлогот

Должина:
20inch, 24inch, 30inch
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
Панк
Материјал:
Кристал
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
синџир ѓердан
Обликотшема:
Геометриски
Пол:
Унисекс
Главниот Камен:
Кристал
Стил:
синџир
Главната боја:
Злато, Сребрена, Црна
is_customized:
Yes
Должина:
20inch, 24inch, 30inch

Купувачи како што избираат