.

.

Dokly Жените Ерика очила за сонце Метална Рамка Рефлективен Слој Огледало Поларизирани Леќи Бренд Дизајнер Сонце Очила Oculos Де UV400

Dokly Жените Ерика очила за сонце Метална Рамка Рефлективен Слој Огледало Поларизирани Леќи Бренд Дизајнер

Оценка на посетителот:

DEN 182.00 -5 %
DEN 191.52
Залиха
Достапно за нарачка


Dokly Жените Ерика очила за сонце Метална Рамка Рефлективен Слој Огледало Рамни Панел Леќа Бренд Дизајнер Сонце Очила Oculos Де UV400
.

Карактеристики на предлогот

рамка боја:
УВ 400, Поларизирана
Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Број На Модел На:
Dokly05
Пол:
Жените
Оптички Леќи Атрибут:
Огледало,UV400
Леќа Висина:
45mm
Леќи Материјал:
Пластични
Бренд Име:
DOKLY
Одделот За Името:
Возрасни
Леќа Ширина:
53mm
Стил:
овална
Рамка Материјал:
Пластични

Купувачи како што избираат