.

.

200pcs/многу FedEx Превозот LM12UU 12mm линеарна топката имајќи за 12mm линеарна вратило cnc делови

200pcs/многу FedEx Превозот LM12UU 12mm линеарна топката имајќи за 12mm линеарна вратило cnc делови

Оценка на посетителот:

DEN 7452.00 -8 %
DEN 8100.48
Залиха
Достапно за нарачка


Линеарни Имајќи/Линеарни Черупка/CNC дел
Точка Бр. LM12 UU,LM12
Пакување : 200pcs/многу
Материјал : Домување : Gcr15 челик, зацврстуваат
Топката : Хром челик Gcr15, термичка обработка, тешко хром позлатен
Кафез : Инженерство пластика Главни димензии : ID : 12 MM,OD : 21 MM,Должина : 30ММ
NTOE : Ние произведуваме целосна серија на линеарни имајќи : LM,LME,LM-L, - LM-OP,LM-AJ,LMF,LMK.
Ве молиме контактирајте со нас ако има било какви барања на линеарни имајќи.
ПЛАЌАЊЕ НАСТАВА :
1.Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ,ТТ и кредит.
2.Ве молиме организира плаќањето порано по вашата цел.
3.Ако постои било каков проблем на плаќање, само нас контакт.Ние ќе slove во времето.
ИСПОРАКА НА НАСТАВА :
1.Ние ќе ви покаже на следење на број и проверка на линк во времето.Можете да добиете најновите вести.
2. Ве молиме проверете ги пакет внимателно кога ќе се добие тоа.За да се потврди дека дали има нешто во ред.
3.Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци и други царински давачки.
ПО ПРОДАЖБАТА НА УСЛУГАТА
1.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку има било какви проблеми.Ние ќе се обидеме потрудиме sloving тоа.
2.Ве молиме да ни даде добар фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги
Вашето задоволство е наша вечна потрага!!!

Карактеристики на предлогот

Тип:
линеарна
is_customized:
Yes
Име:
RDB
Пакување:
Netural Пластична Кеса

Купувачи како што избираат