.

.

Kangourou Цртан филм Крокодил Дете Ѕид Налепници Дома Декор Софа во Позадина Водоотпорен Животинско Decal Позадина Koala Decals ZB571

Kangourou Цртан филм Крокодил Дете Ѕид Налепници Дома Декор Софа во Позадина Водоотпорен Животинско Decal Позадина

Оценка на посетителот:

DEN 287.00 -25 %
DEN 382.56
Залиха
Достапно за нарачка


C O L O R C H O I C E ! Сите наши боја во нашиот боја табела се достапни ,стандардна боја е Црна (еден објект употреба 2 бои, исто така е достапен ) ,Ако треба и други бои, ве молиме оставете порака или контактирајте со нас , Ако не го примите порака, ќе добиете decal во боја Црна!
- Нашите decals се направени на Nontoxic Винил Материјал. - Decals може да биде лесно да се отстрани без оштетување на ѕидовите. но, не може повторно да се употребуваат откако се применува. - Decals може да се примени на било чиста, мазна и рамна површина. - Големината што е прикажано на сликата, може да не ги одразуваат вистинската големина. Тоа е за покажување цел. - Нашите decals се умре сече па нема позадина . Ние прифаќаме прилагодено нарачки . Ве молиме контактирајте со нас со вашите идеи и ние ќе се потрудиме да ги реализира

Карактеристики на предлогот

Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Креативните
Број На Модел На:
ZB571
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници,За Чад Издувни Гасови,За Плочка,Прозорец Налепници,За Кабинетот Шпорет,За Фрижидер
Сценарија:
Ѕид
Спецификација:
Single-piece Package
Бренд Име:
YOYOYU УМЕТНОСТ ДОМА ДЕКОР
Тема:
Шема
Материјал:
Винил

Купувачи како што избираат