.

.

32G ROM Вертикален екран андроид автомобил gps мултимедијални видео радио играч во трката за опел insignia buick regal автомобил стерео navigaton

32G ROM Вертикален екран андроид автомобил gps мултимедијални видео радио играч во трката за опел insignia

Оценка на посетителот:

DEN 11706.00 -9 %
DEN 12864.00
Залиха
Достапно за нарачка

ве молиме не го спорот за ова .
Answer : ___________________________ Note :
1.ние ги користиме IPS екран.сите предмети е tooked од вистинска предмети,ние дизајн на нови ладење подлога,која може да Прахосвам топлина многу побрзо.О7 беше истуркан на пазарот од 2016 години како подобрена верзија ,тоа е, всушност, побрз и постабилен отколку A9 во главниот фреквенција операција. ве молиме љубезно ве молиме да знаете пред да го одржи редот.8 GHZ, но A9 може да биде само во 1.Можете да слушате музика додека вие се движите,уживајќи во две работи, во еден екран.7 инчен без напишете ги покрие надвор.На екранот IPS панел има визуелна агол од 178 степени,што значи дека без оглед на тоа кој поглед,тоа ќе покаже јасно и природата.таа поддршка за да се поврзете на moible телефон со Андроид или IOS систем.таа поддршка за да ги преземете сите видови,било countrys мапи,само condiction е за СТАН софтвер.
резолуција : 1024*600 , највисока резолуција во автомобил gps играч на теренот.на amplifer е toshiba 7850, тоа ќе биде подобро отколку 7388,па звуци и efffect ќе биде подобро отколку порано.Оваа canbus може да го прочитате автомобил информации и трансфер на нашите уред и да го покаже тоа на нашиот екран.Вертикален екран може да поддржи автомобил oringinal информации покажува на нашиот екран,затоа што ние ќе натпревар висока конфигурација canbus.
волумен Тежина : 8k
Материјал Тип : челик и ABS
Посебни Карактеристики : MP3 Плеери,FM Предавателот,Built-in GPS,Радио Тјунер,Bluetooth,Касета Играч,Полнач,Мобилен Телефон,Екран на Допир
Резолуција : 768x1024
Големина На Екранот : 10.Вертикален екран,IPS екранот+,резолуцијата е 768x1024, Сплит екранот,поддршка на оригиналниот автомобил функција
за "опел" insignia buick regal 2009-2013 години
зборуваме :
ако вашиот автомобил е висока конфигурација со Спорт копчето и џојстик,тогаш нашата уред може да не ја поддржува оваа функција,и покрај тоа што може да го поддржи левата функција.Русија : "Русија Експрес-SPSR" спедитор, и обично клиентот може да добиете Пакет рок од 15-40 работни дена,Вашата адреса за е решена да транзит време ,некои адреса треба само 12 дена ,Ако ја изберете.
ве молиме љубезно знаат ~
Предмети функција
1. О7 главниот фреквенција тест резултати, генерално може да се постигне 1.еден екран,две очи
постојат две очи во еден екран.4
Екран : Капацитивни екран
е прилагодено : Да
Функција : wifi,bluetooth,радио,obd2,огледало линк,камера,dvr
Управувачот контрола : Поддршка
Сместување : Автомобил Конзола
Поддршка DVR
Поддршка воланот контрола
Можете да го контролира автомобилот dvd од streering тркала за да бидете сигурни дека возите безбедно повеќе
додатоци референца (тоа ќе биде поевтино кога е на нашите поставени оброк.4 инчен со напишете ја покрива внатрешноста , 9.Синхрони екранот и контрола на нашиот екран,можете да ги споделувате ќе телефон музика,видео или игра,дури и мапи на нашите големиот екран.6 Ghz, во долго време работи на уредот ,contex О7 е подобро користење на ладење.
4,поддршка за 1080 P видео формат и се комбинираат на многу видови на музика формат.
тоа може да се комбинираат на многу видови на информации покажува. Кортекс О7 е подобрена верзија на cortex A9.
ако автомобилот е низок конфигурација без спорт копчето, тогаш ве молиме да се чувствуваат слободни да ја купи нашата уред.вие исто така може да се види на видео и потоа поставување на некои автомобил информации.

Карактеристики на предлогот

боја:
играч, играч со задните КАМЕРИ, играч со КАМЕРИ DVR
Јадра:
Quad Core
Посебна Карактеристика:
Wifi Функционалност,Поддршка за 4G Мрежа,Поддршка Може да-Автобус,Поддршка за 3G Мрежа,Поддршка Воланот Контрола,вградениот Звучник/Микрофон
OSD Language:
Дигитални Медиуми Формат:
JPEG,WMA,Mp3,Mp4
Име На Модел:
CLHD-991
Din:
Двојно Din
Објектот Тежина:
3500g
ROM:
32g
Материјал Тип:
ABS
Специјални Функции:
Екран на допир,Built-in GPS,MP3 Плеери,Полнач,Радио Тјунер,Мобилен Телефон,Bluetooth,FM Предавателот
Од Моќ:
4*45W
Објектот Големина:
големиот екран
RAM меморија:
1G
Оперативен Систем:
Андроид
Големина На Дисплеј:
10
Напон:
12V
Резолуција:
768*1024

Купувачи како што избираат