.

.

50PCS/МНОГУ NSI45020AT1G NSI45020 IC CCR/LED DVR 45V 20MA SOD-123

50PCS/МНОГУ NSI45020AT1G NSI45020 IC CCR/LED DVR 45V 20MA SOD-123

Оценка на посетителот:

DEN 332.00 -5 %
DEN 349.44
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
BUW
Број На Модел На:
NSI45020AT1G
Додаток Тип:
конектор за додатоци

Купувачи како што избираат