.

.

AETOO рачно изработени кожен паричник машка долг патент паричникот личност пари папка овча младите плима мажите мобилни Гроздобер паричник

AETOO рачно изработени кожен паричник машка долг патент паричникот личност пари папка овча младите плима мажите

Оценка на посетителот:

DEN 2018.00 -49 %
DEN 3957.60
Залиха
Достапно за нарачка


ИНФОРМАЦИИ за ПРОИЗВОДОТ МАТЕРИЈАЛ овча
ПОСТАВАТА овча Гроздобер СТИЛ,Едноставен,Секојдневен,Бизнис
тежина За 0.2 kg ГОЛЕМИНА 19*2*10СМ ( L*W*H ) ПОЛ мажи
Имајте на ум 1 : 1 инч = 2.54 см, 1cm = 0.39 инчен
Забелешка 2 : Таму би можело да биде малку разлика во боја, затоа што на мониторот на компјутерот settings.
Забелешка 3 : Со разликата во мерниот метод, ве молиме овозможи 1-3 cm во големина отстапување.

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Паричникот
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Паричникот Должина:
Долго
Објектот Висина:
10cm
Материјал Состав:
Вистинска Кожа
Пол:
Мажи
Бренд Име:
AETOO
Затворање Тип:
Hasp
Стил:
Гроздобер
Објектот Должина:
19cm
Внатрешни работи:
Фото Носител На Патент Poucht,Passcard Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб,Монета Џеб,За Држачот,Имајте На Ум Оддел
Вистински Тип На Кожа:
Овча
Број На Модел На:
L-705
Шаблон Тип:
Цврста
Објектот Тежина:
0.2kg
Објектот Ширина:
2cm
Паричници:
Стандард Паричници
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Декорација:
Никој
Материјал:
Овча
Карактеристики:
Едноставно,Луксуз,Лесни,Висок капацитет,гроздобер
Стилови:
Повик,Мода,Гроздобер,Ретро,Бизнис,Европа

Купувачи како што избираат